Wroniecki Ośrodek Kultury

2021-09-18 Zakończenie współzawodnictwa 70+ Koła PZW MIĘTUS

Ocena 0/5
NAJLEPSZYM WĘDKARZEM SEZONU 2021    70+ : 
kol. Włodzimierz Łodyga 
przed Janem Bierką i Michałem Lulą. 
Prezesowi Koła  kol. Marianowi Frąckowiakowi
PODZIĘKOWANIE za sprawne przeprowadzenie wszystkich zawodów w 2021r.  
V-ce Burmistrzowi Wronek Robertowi Dornie
dziękujemy za przybycie  na  uroczyste zakończenie naszego współzawodnictwa 70+. 
Kolegom wędkarzom dziękujemy za wspólne chwile spędzone nad wodą w miłym towarzystwie. 
Do zobaczenia w przyszłym 2022 roku. 
"WODOM CZEŚĆ" 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności