Wyniki zawodów rozegranych na stawie w Nowej Wsi jak w protokole poniżej: Kol. Michał Lula z Pucharem 60+ Burmistrz MiG Wronki wśród wędkarzy 60+ Uczestniczy zawodów
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!