Wroniecki Ośrodek Kultury

Mażoretki wróciły z medalami z Mistrzostw Polski we Wschowie!

Ocena 0/5

SEZON ZAKOŃCZONY!

Kolejne udane Mistrzostwa Polski Mażoretek za nami. W dniach 26-27.06.2021r. Miraż uczestniczył w Mistrzostwach Polski organizowanych przez Stowarzyszenie Mażoretek Polskich, Rozwoju Kultury i Sportu. Zawody odbyły się we Wschowie. Dziękujemy Stowarzyszeniu Kultury Ziemi Wschowskiej za świetną organizację mistrzostw. Jury i skrutinerom za trudną pracę. Trenerom i uczestnikom za świetną atmosferę i zmagania w duchu fair play.

Mistrzostwa Polski we Wschowie, były już ostatnimi startem Miraż w tym sezonie tanecznym.

Zaprezentowane choreografie przyniosły nam wiele satysfakcji i emocji. Oceny jury i zajęte miejsca medalowe motywują do dalszego rozwoju tanecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich startów naszych zawodniczek. Gratulujemy zajętych miejsc i wspaniałej postawy sportowej w tak trudnych czasach i reżimie sanitarnym.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki z naszych prezentacji.

 

ZŁOTY MEDAL: Scena baton Seniorki "Kleopatra"

ZŁOTY MEDAL: Przemarsz baton Seniorki "Indianki"

ZŁOTY MEDAL: Scena flaga Seniorki "Nigdy nie rezygnuj z marzeń"

ZŁOTY MEDAL: Przemarsz BMI Seniorki

ZŁOTY MEDAL: KLASYFIKACJA GENERALNA SCENA + PRZEMARSZ SENIORKI

ZŁOTY MEDAL: Miniformacja 2x baton Seniorki

ZŁOTY MEDAL: Miniformacja baton Seniorki

ZŁOTY MEDAL: Miniformacja baton juniorki

ZŁOTY MEDAL: Miniformacja Mix juniorki

ZŁOTY MEDAL: Miniformacja flaga juniorki

ZŁOTY MEDAL: Marta Drzewiecka, Oliwia Skrzypkowiak - Duo/trio flaga Seniorki

ZŁOTY MEDAL: Marta Drzewiecka, Oliwia Skrzypkowiak - duo/trio 2x baton Seniorki

ZŁOTY MEDAL: Emilia Stróżyna - solo 2x baton juniorki

ZŁOTY MEDAL: Oliwia Skrzypkowiak - solo 2x baton seniorki

ZŁOTY MEDAL: Lena Morysiak - solo 2x baton kadetki

SREBRNY MEDAL: Miniformacja flaga Seniorki

SREBRNY MEDAL: Miniformacja Mix Seniorki

SREBRNY MEDAL: Jagoda Sobalik, Kinga Dorna - duo/trio baton juniorki

SREBRNY MEDAL: Marta Drzewiecka - solo baton Seniorki

SREBRNY MEDAL: Marta Drzewiecka, Oliwia Skrzypkowiak - duo/trio baton seniorki

SREBRNY MEDAL: Hanna Cepka - solo flaga juniorki

SREBRNY MEDAL: Martyna Mataj - solo flaga Seniorki

BRĄZOWY MEDAL: Julia Śrama - solo baton juniorki

BRĄZOWY MEDAL: Anna Lisowska, Maria Dąbrowska - duo/trio flaga Seniorki

IV miejsce - Emilia Stróżyna - solo baton juniorki

V miejsce - Zuzanna Kałużyńska - solo flaga juniorki

XI miejsce Maria Wyrzykiewicz - solo baton kadetki

Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie, trzymane kciuki i słowa otuchy.

Rodzicom i opiekunom za przygotowanie nas do startów.

Największe podziękowania kierujemy do Pani Trener Gabrieli Kabacińskiej i Pana Romana Kabacińskiego, instruktorów Marty Drzewieckiej i Oliwi Skrzypkowiak, którzy wkładali całe serce w przygotowania nas do mistrzostw.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności