Wroniecki Ośrodek Kultury

Świąteczny dar serca - wroniecka biblioteka zaprasza do akcji!

Ocena 0/5

Wroniecka biblioteka po raz kolejny zachęca do wspólnego dzielenia się dobrem! Nie wszystkie dzieci mogą szczęśliwie spędzić Boże Narodzenie w domu, z najbliższymi, z radością wyczekując pierwszej gwiazdki, Świętego Mikołaja i wymarzonych prezentów. Wiele z nich spędza ten czas w szpitalu, a ich wymarzonym prezentem jest zdrowie.

 

Podarujmy wspólnie życzliwość i uśmiech!

Zapraszamy wszystkie dzieci - duże i małe - do udziału w kolejnej odsłonie akcji "Świąteczny dar serca"

Wystarczy stworzyć kartkę świąteczną w dowolnej technice i dostarczyć ją do Biblioteki Publicznej we Wronkach przy ul. Szkolnej 2 najpóźniej do piątku, 16 grudnia, a nasze Bibliotekarki zajmą się resztą i dopilnują, aby wszystkie kartki i cała moc życzeń trafiły do dzieci spędzających święta w Szpitalu Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. 

 

Potrzeba tak niewiele, by podarować uśmiech...

Podarujmy go wspólnie tym, którzy potrzebują go najbardziej!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności