Wroniecki Ośrodek Kultury

Sukcesy ZTP Wronki na turnieju w Poznaniu

Ocena 0/5

W dniach 1-2 kwietnia reprezentanci naszego Zespołu brali udział w II Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich “O Kryształowego Siewcę” zorganizowanym przez Wielkopolski Klub Tańców Polskich przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

W najliczniejszej kategorii II wzięły udział cztery zespołowe pary. Karolina Kalemba z Miłoszem Aniołem zajęli 5. miejsce. W finale B, czyli dodatkowej rozgrywce dla par, zatańczyły dwie nasze pary, a byli to Gabriela Starzonek oraz Tobiasz Piasek, którzy zajęli 2. miejsce oraz Zofia Judek i Krzysztof Kujawski, którzy uplasowali się na miejscu 5. Olga Przybyszewska z partnerem Piotrem Nowakiem zakończyli swoje rozgrywki we wcześniejszych rundach.

Złoto w kategorii IIIB wytańczyła para Olga Piaskowska-Niszczak oraz Mateusz Matuszak, zaś Zofia Chojan i Adam Nowak świetnie zaprezentowali się w kategorii IIIC.

Amelia Góral oraz Daniel Zastróżny zdobyli srebro w kategorii IV OPEN, a Zuzanna Jezierska z Mateuszem Solarskim zajęli 6. miejsce w kategorii VA.

Poza rozgrywkami parowymi odbył się również konkurs kar mazurowych. Karo w choreografii Jana Galasińskiego w wykonaniu tancerzy Zespołu zajęło 2. miejsce a zaprezentowali się w nim: Olga Sobkowiak, Nadia Matuszak, Zuzanna Jezierska, Amelia Góral oraz Michał Podgórski, Tomasz Dwóżnik, Daniel Zastróżny i Mateusz Solarski.

Galeria zdjęć

IMG_0092 IMG_0135 IMG_0138 IMG_0202 IMG_0427 IMG_0860 IMG_0883 IMG_0971 IMG_0972 IMG_1218 IMG_1431 IMG_1546
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności