Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
We wtorkowy wieczór 8 marca we Wronieckim Ośrodku Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Kwartet Jana Adamczewskiego już od pierwszych nut czarował publiczność. Mateusz Brzostkowski na perkusji, Damian Kostka na kontrabasie, Jacek Szwaj na fortepianie i wokalu oraz Jan Adamczewski – saksofonista i kompozytor – sprawili, że ten wieczór stał się magiczny nie tylko dla pań.
Grali od serca – jak mówił sam Adamczewski. Nietrudno było zresztą zauważyć, że muzycy wczuwali się ogromnie w każdy utwór, który wybrzmiewał ze sceny. Nie zabrakło także miłych słów i życzeń kierowanych pod adresem pań, które obchodziły swoje święto. Podczas koncertu muzycy zaprezentowali własne aranżacje standardów muzyki jazzowej i popowej oraz utworów filmowych. Szybko okazało się, że świetnie odnajdują się w repertuarze nie tylko jazzowym, ale także rozrywkowym, a reakcja publiczności, która nagradzała kwartet gromkimi brawami po każdym utworze była tylko dowodem udanego koncertu i świetnego, muzycznego spotkania.