Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W sobotę 12 lutego we Wronieckim Ośrodku Kultury nastrój stał się iście walentynkowy. A to wszystko za sprawą koncertu znanych i lubianych lokalnych artystek – Magdaleny Janickiej i Moniki Kijek w akompaniamencie Roberta Wojciechowskiego i Michała Rukszy.
Koncert od samego początku cieszył się dużym powodzeniem i ostatecznie na widowni zasiadło blisko sto osób. Od pierwszych nut było słychać, że dziewczęta czują się jak u siebie w domu. Wokalistki podczas ponad godzinnego koncertu pt. „Najpiękniejsze utwory o miłości” przedstawiły w muzycznej aranżacji różne oblicza tego uczucia. Magdalena Janicka czarowała nie tylko pięknym głosem, ale także wzruszała publiczność grą na skrzypcach. Ze sceny wybrzmiały utwory z różnych gatunków muzycznych, co tylko udowodniło szeroki wachlarz umiejętności wokalnych artystek. Zgromadzona publiczność usłyszeć mogła między innymi: „Być kobietą” Alicji Majewskiej, „Im więcej ciebie tym mniej” Natalii Kukulskiej, „I can’t falling in love” Elvisa Presleya, czy „Serduszko puka” Marii Koterbskiej. Ponadto wspaniały kontakt z publicznością był tylko dopełnieniem pięknego, przedwalentynkowego wieczoru.