Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W sobotnie przedpołudnie Wroniecki Ośrodek Kultury wraz z sekcją Moto Wronki zorganizował paradę motocykli. "Powrót z hukiem" - bo tak nazywała się ta spontaniczna impreza - miał ogłosić mieszkańcom powrót do działań kulturalnych. Nic zatem dziwnego, że na twarzach naszych motocyklistów oraz Wronczan, którzy natknęli się na paradę gościły szerokie uśmiechy. Motocykliści rozdawali ulotki z programem imprez kulturalnych w czerwcu. I... chętnie pozowali do zdjęć :)